Tipy na výlet - zájmové skupiny

Adrenalin? Tady jste správně!

Zážitky pro mladé. Dvoudenní výlet okolím Plešivce a Oberwiesentalu plné adrenalinu.

Zajímavá místa na trase: obří houpačka na Plešivci, půjčovna čtyřkolek a bugin, bungee-trampolína, lanové centrum, letní bobová dráha Oberwiesental, lanový park Greifensteine, visutá lanovk ana vrch Fichtelberg, Ježíškova cesta, Jáchymov - radonové lázně.

Pro každého něco: Užijte si zimy s celou rodinou!

Nezapomenutelná zima. Pětidenní výlet pro rodiny s dětmi okolím Božího Daru, Klínovce, Carsfeldu, Johanngeorgenstadtu.

Zajímavá místa na trase: Skiareál Johanngeorgenstadt, Skiareál Klínovec, Boží Dar, Skiareál Neklid, skiareál a dětský svět Novako, radonové lázně v Bad Schlema a v Jáchymově, Božídarské rašeliniště, Ježíškova cesta, Blatenský příkop; Vlčí jámy, Muzeum výšivek, vodní svět Badegärten v Eibenstocku, rozhledna na Auersbergu, zámek Schwarzenberg, železniční muzeum Schwarzenberg.

Lyžovačka bez hranic

Nezapomenutelná zima. Dva dny pro aktivní sportovce ve dvou skiareálech Klínovec a Fichtenberg.

Zajímavá místa: vyhlídková vež na Fichtenbergu, úzkokolejná žekleznice, visutá lanovka na vrch Fichtenberg, Ježíškova cesta, Jáchymov - nejstarší radonové lázně světa, Královská mincovna.

Z manufaktury snů úzkokolejkou za tajemstvím františků

Cesta za hornictvím a řemesly. Pět dní pro rodiny s dětmi v okolí Chomutova, Jirkova, Lesné, Annabergu, Marianbergu a Oberwiesentalu.

Zajímavá místa: Podkrušnohorský zoopark Chomutov, Oblastní muzeum v Chomutově, městská věž v Chomutově, Červený hrádek, Krušnohorský lidový dům, manufaktura snů, štola Markus, dílna výroby Františků, lanovka na Fichtenberg, aquapark Marienberg.

Stránky